Objazd zerowy 2017

Samorząd Studentów IH UW, Studenckie Koło Naukowe Historyków UW i Studencie Koło Naukowe Judaistów UW serdecznie zapraszają na objazd zerowy dla studentów i studentek rozpoczynających studia w Instytucie Historycznym w roku akademickim 2017/2018.

Objazd odbędzie się w dniach 11-15 września na Podkarpaciu (Rzeszów, Przemyśl, Łańcut i Leżajsk). Zwiedzanie obejmie m. in. synagogę staromiejską i nowomiejską w Rzeszowie, nowy cmentarz żydowski i ślady po mezuzach w Przemyślu, mykwę w Łańcucie, czy ohel cadyka Elimelecha w Leżajsku. Studenci i studentki z Koła Judaistów wygłoszą także referaty tematyczne, m. in.  o Żydach galicyjskich jako formacji kulturowej.

Będzie to doskonała okazja do poznania „objazdu naukowego” jako formy zajęć z historii sztuki w Instytucie Historycznym, a także możliwość poznania przyszłych kolegów i koleżanek z roku oraz starszych studentów i studentek Instytutu, którzy podczas objazdu podzielą się ważnymi informacjami na temat studiów, m. in. wskazówkami dot. systemu USOS.

Koszt objazdu wynosi 220 zł (obejmuje przejazdy i noclegi). Zgłoszenia trwają do 15 sierpnia pod adresem: sknh.kn@uw.edu.pl. W odpowiedzi przesłany zostanie formularz zgłoszeniowy. Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na Facebooku: http://bit.ly/2tAxw3C.

O
Ogłoszenia

08 września 23

Plany zajęć na rok 2023/2024

W odpowiednich zakładkach znajdziecie już plany zajęć na semestr zimowy roku 2023/2024!

04 marca 23

Plany zajęć w semestrze letnim 2022/2023

W odpowiednich zakładkach znajdziecie plany zajęć na semestr letni roku 2022/2023!

Archiwum